Zpracování přírodního kamene s tradicí od roku 1939

Od návrhu po provedení

Zajistíme veškeré kamenické a kamenosochařské práce od počáteční konzultace s naším návrhem, až po zdařilé dokončení zakázky. Návrh se vypracovává na podkladě Vašich představ a rozpočtu. 

Kalkulace ceny zdarma

Provedeme nezávazný návrh s kalkulací ceny před zahájením prací přímo u vás doma, na hřbitově, nebo na naší provozovně v Opočně. Kalkulace ceny je závislá na druhu materiálu, množství a kvalitě doplňků, počtu znaků textu, velikosti díla a dalších požadavků zákazníka na montáž, dopravu atd.

Kvalitní materiál

Pomůžeme Vám s výběrem toho nejkvalitnějšího materiálu, vhodného pro váš záměr. Díky správné volbě materiálu, jeho dlouhodobé trvanlivosti a precizním zpracováním našich výrobků budujeme stálou spolupráci se zákazníky a dobré jméno v našem oboru.

Tradiční postupy

Při výrobě nových, renovacích a opravách starých výrobků, stále používáme tradiční způsoby zpracování. Jsme dlouholetými členy Společenstva Kamenosochařů východočeské oblasti, Czech Stone Clusteru a Spolku českého kamene.

Výroba na zakázku

Téměř všechny naše výrobky jsou vyráběné na zakázku. Dokážeme Vám tedy dodat jakýkoliv výrobek z přírodního i umělého kamene,ale i tradičního teraca

Precizní práce

Velmi dbáme na kvalitní zpracování kamene naší firmou. Disponujeme šesti stálými zaměstnanci s více než desetiletými zkušenostmi. Pracovníci znají důkladně svou práci a stále se v ní zdokonalují.

Reference

Děkuji panu inženýru a jeho zaměstnancům za velmi zdařilou rekonstrukci naší rodinné hrobky,opravu stávajícího pomníku a dodání nové zákrytové desky na hřbitově ve Voděradech. Se zpracováním, rychlostí provedení prací a cenou jsem velmi spokojená. Budu vás ráda všude  doporučovat 

Marie Slánská

 

V Kamenosochařství Holanec mi vyrobili nádhernou kuchyňskou desku z velmi zajímavého materiálu. Oceňuji velmi přesnou výrobu atypické desky a její osazení v naší kuchyni."

Jaroslav Dvořák

 

„Děkujeme za výrobu lávových kamenů na grilování do našich rámečků. Domluva s panem Holancem při jeho bohatých zkušenostem s výrobou grilovacích kamenů byla perfektní."

Letní parket Výrava

 

Ukázky naší práce

Líbí se vám naše práce?