Hřbitovní architektura 

Vyrábíme náhrobky různých velikostí (urnové hroby, jednohroby, dvojhroby) a tvarů, klasické i moderní dle přání zákazníka a podle místních podmínek na hřbitově. (před výrobou hrobu je třeba znát přesné rozměry, proto provádíme jeho zaměření)

Pro výrobu používáme pouze kvalitní přírodní kámen, nejčastěji žulu která je dostupná v mnoha barevných a strukturových variantách, ale i tradiční teraco, které si již desetiletí sami vyrábíme. Kámen, který odebíráme od prověřených dodavatelů je zárukou dlouholeté trvanlivosti a krásy hrobů a pomníků.

Pomník vyrobíme z Vámi vybraného kamene, pro inspiraci se můžete podívat do našeho vzorníku materiálů.

Na pomník Vám samozřejmě zhotovíme nápis, dle zadání. (zlatý, stříbrný,černý, bílý, nebo přírodní). Nápisy zhotovujeme třemi technologiemi (sekání, gravírování, pískování).

Součástí každého hrobu jsou doplňky, které také dodáváme.
Nejčastěji jsou to:kamenné či nerezové svítilny a vázy, kamenné urny, kovové kříže a ornamenty, keramické fotky, gravírované fotografie, atd,..

Všechny naše urnové hroby obsahují betonovou urnovou schránku, dodáváme však i plastové schránky.

Kromě výroby nových hrobů často provádíme také rekonstrukce a renovace kamenných prvků hrobů, opravy základů a konstrukcí hrobek, doplňování a opravy písma, přebrušování epitafních i zákrytových desek z přírodního kamene i teraca.

Urnové hroby

Nápisy

Jednohroby

Motivy a gravírování

Dvojhroby

Hřbitovní doplňky

Zvířecí pomníčky

Vzory nápisových desek

Neváhejte se ozvat pro nezávaznou poptávku, přijedeme za Vámi na hřbitov, zdarma poradíme s technicky možným řešením, výběrem materiálu a pomník zaměříme.